KONST / Litografier / Färglitografi 4014186
nr 401 4186
Färglitografi
signerad, Helsingborgsmotiv, 231/350, 37x47
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 mars 2006
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr